Statistiky
Muži A: III. třída sk. A 2019 - 2020 - základní část
# | hráči v poli | P | Z | MIN | G | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Bernard Michal | O | 6 | 380 | 0 | 0 | 0 |
3 | Bienko Pawel | O | 4 | 270 | 0 | 0 | 0 |
9 | Ditrich Michal | O | 9 | 700 | 0 | 1 | 0 |
4 | Holík Pavel | O | 9 | 600 | 0 | 0 | 0 |
5 | Kovačík Lukáš | O | 4 | 270 | 0 | 0 | 0 |
14 | Martinek Jakub | O | 8 | 560 | 0 | 0 | 0 |
3 | Třaskalík Norbert | O | 5 | 340 | 0 | 1 | 0 |
15 | Tvrdý Petr | O | 4 | 270 | 0 | 0 | 0 |
13 | Zajíček Tomáš | O | 9 | 670 | 1 | 1 | 0 |
19 | Žahourek Pavel | O | 9 | 710 | 1 | 0 | 0 |
10 | Fábry Ladislav | Z | 9 | 680 | 5 | 2 | 0 |
16 | Gerboc Jakub | Z | 9 | 685 | 2 | 0 | 0 |
6 | Kováč Tomáš | Z | 9 | 670 | 1 | 0 | 0 |
11 | Sivák Samuel | Z | 5 | 255 | 0 | 0 | 0 |
8 | Tomš Štěpán | Z | 6 | 405 | 0 | 0 | 0 |
11 | Záleský Pavel | Z | 5 | 290 | 1 | 1 | 0 |
21 | Gába Jiří | U | 8 | 620 | 7 | 2 | 0 |
17 | Hrynyshyn Vasyl | U | 4 | 200 | 0 | 0 | 0 |
20 | Losík Lukáš | U | 9 | 700 | 9 | 1 | 0 |
12 | Procházka Jiří | U | 6 | 315 | 0 | 0 | 0 |
18 | Trabelsi Mohamed | U | 4 | 270 | 1 | 0 | 0 |
# | brankář | Z | MIN | INK | NUL | G | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20 | Jakl Darius | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Vydra Marek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vysvětlivky sloupců
Brankáři
# - číslo dresu
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
MIN - počet odchytaných minut
INK - počet inkasovaných gólů
NUL - počet vychytaných nul (pouze odchytá-li 90 minut
ŽK, ČK - žluté a červené karty
Hráči v poli
# - číslo dresu
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
MIN - počet odehraných minut
G, ŽK, ČK - góly, žluté a červené karty
- III. třída sk. A - základní část
- Sportfotbal Cup,turnaje a přáteláky - základní část
- Okresní přebor starší přípravka - skupina A - základní část
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Muži v honbě za prvním bodovým ziskem v sezóně třikrát vedli, ale hosté pokaždé našli odpověď. Na konečných 3:3 vyrovnával z...
Hrubý Jeseník - SKP Mladá Boleslav
3:4 (2:0)
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
Dolnobousovský SK/Kněžmost - SKP Mladá Boleslav U15
8:0 (4:0)
Dolnobousovský SK/Kněžmost - SKP Mladá Boleslav U13
6:1 (2:0)
SKP Mladá Boleslav U11 - FC Sporting Mladá Boleslav "B"
11:7 (6:4)
SK Bělá pod Bezdězem - SKP Mladá Boleslav U11
8:6 (1:3)
SKP Mladá Boleslav U9 - SK Bakov
1:4 (0:1)
SKP Mladá Boleslav U9 - Rejšice
3:6 (1:5)
SKP Mladá Boleslav U9 "B" - FK Krnsko
6:2 (4:2)
SKP Mladá Boleslav U9 "B" - TJ Sokol Řepov
5:4 (2:2)
SKP Mladá Boleslav U7 - SK Meteor Kostelní Hlavno
1:3 ()
SKP Mladá Boleslav U7 - Sokol Struhy
1:1 ()