23. kolo | sobota 06.05.2023, 17:00 | Kněžmost
TJ Sokol Kněžmost - SKP Mladá Boleslav
4:0
1:0
Branky: 39., 50., 73. Rychtr, 55. Mucska - 0
Žluté karty: Soukup, Rychtr, Čáp - Martinek, Losík
Červené karty: 0 - 0
Rozhodčí: Janda - Oktábec, Plíšek
Diváci: 93
TJ Sokol Kněžmost: Moc - Mucska, Bednár (87. Čadil), Rašín, Zajíček, Soukup, Kryčfalušij (57. Sameš), Haník (75. Vokál), Rychtr, Čáp, Vávra
SKP Mladá Boleslav: Zajíček - Matinek, Žahourek, Kováč, Ditrich (46. Třaskalík) - Fábry, Gába, Záleský, Sivák (62. Lochman) - Scheufler (62. Procházka), Losík
Aktuální články
Hledáme trenéry mládeže!
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
SKP Mladá Boleslav hledá trenéry mládeže.
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Aktuální zápasy
Muži A | neděle 21.04.2024, 17:00
SKP Mladá Boleslav - Slavoj Kropáčova Vrutice
3:0 (1:0)
Muži A | sobota 27.04.2024, 17:00
Sokol Kosořice - SKP Mladá Boleslav
9:1 (2:0)
Muži A | neděle 05.05.2024, 17:00
SKP Mladá Boleslav - SK Meteor Kostelní Hlavno
Muži A | sobota 11.05.2024, 17:00
SK Jivina - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 21.04.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
1:4 (0:2)
Dorost U19 | neděle 28.04.2024, 11:00
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
4:0 (3:0)
Dorost U19 | neděle 05.05.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - TJ Sokol Kněžmost
Dorost U19 | neděle 12.05.2024, 10:30
Sokol Březno / TJ Sokol Řepov (SD) - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - Slavoj Kropáčova Vrutice
3:0 (1:0)
Sokol Kosořice - SKP Mladá Boleslav
9:1 (2:0)
SKP Mladá Boleslav - SK Meteor Kostelní Hlavno
SK Jivina - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
1:4 (0:2)
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
4:0 (3:0)
SKP Mladá Boleslav - TJ Sokol Kněžmost
Sokol Březno / TJ Sokol Řepov (SD) - SKP Mladá Boleslav