Muži A 2012 - 2013, III. třída sk. A
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
1. | Dl.Lhota "B" | 22 | 18 | 0 | 4 | 93: 26 | 54 | ( 21) |
2. | Židněves | 22 | 17 | 1 | 4 | 87: 29 | 52 | ( 19) |
3. | Doubrava "A" | 22 | 12 | 6 | 4 | 69: 42 | 42 | ( 9) |
4. | SKP MB | 22 | 12 | 3 | 7 | 60: 51 | 39 | ( 6) |
5. | DBSK "B" | 22 | 12 | 1 | 9 | 45: 54 | 37 | ( 4) |
6. | Bakov "B" | 22 | 10 | 2 | 10 | 53: 46 | 32 | ( -1) |
7. | Jivina | 22 | 9 | 4 | 9 | 42: 55 | 31 | ( -2) |
8. | Strašnov | 22 | 8 | 2 | 12 | 50: 54 | 26 | ( -7) |
9. | Krnsko "B" | 22 | 7 | 3 | 12 | 54: 66 | 24 | ( -9) |
10. | Klášter | 22 | 5 | 1 | 16 | 34: 89 | 16 | (-17) |
11. | N.Ves | 22 | 4 | 3 | 15 | 32: 73 | 15 | (-18) |
12. | Čistá | 22 | 3 | 4 | 15 | 31: 65 | 13 | (-20) |
Aktuální články
Hledáme trenéry mládeže!
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
SKP Mladá Boleslav hledá trenéry mládeže.
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Aktuální zápasy
Muži A | sobota 13.04.2024, 17:00
Sokol Březno - SKP Mladá Boleslav
3:1 (1:1)
Muži A | neděle 21.04.2024, 17:00
SKP Mladá Boleslav - Slavoj Kropáčova Vrutice
3:0 (1:0)
Muži A | neděle 05.05.2024, 17:00
SKP Mladá Boleslav - SK Meteor Kostelní Hlavno
Muži A | sobota 11.05.2024, 17:00
SK Jivina - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 14.04.2024, 10:30
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
5:1 (3:1)
Dorost U19 | neděle 21.04.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
1:4 (0:2)
Dorost U19 | neděle 05.05.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - TJ Sokol Kněžmost
Dorost U19 | neděle 12.05.2024, 10:30
Sokol Březno / TJ Sokol Řepov (SD) - SKP Mladá Boleslav
Sokol Březno - SKP Mladá Boleslav
3:1 (1:1)
SKP Mladá Boleslav - Slavoj Kropáčova Vrutice
3:0 (1:0)
SKP Mladá Boleslav - SK Meteor Kostelní Hlavno
SK Jivina - SKP Mladá Boleslav
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
5:1 (3:1)
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
1:4 (0:2)
SKP Mladá Boleslav - TJ Sokol Kněžmost
Sokol Březno / TJ Sokol Řepov (SD) - SKP Mladá Boleslav