22. kolo | sobota 27.04.2024, 17:00 | Kosořice
Sokol Kosořice - SKP Mladá Boleslav
9:1
2:0
Branky: 22., 46., 74. (p) Hančar, 44., 57. Novák, 68. Archman, 79., 84., 86., Malík - 90. Losík
Žluté karty: Krejcar, Novák - Gába
Červené karty: 0 - 0
Rozhodčí: Louda T. - Chrastina P., Postránecký P.
Diváci: 120
Sokol Kosořice: Jeleček - Krejcar, Kopa, Malík, Dragnev, Pravda (46. Řehák), Novák (58. Zahula), Habánek (46. Archman), Wolf (65. Sova), Mudroch (46. Vocásek), Hančar
SKP Mladá Boleslav: Kryst - Martinek, Kováč (53. Matějka), Gába, Třaskalík - Fábry, Lochman, Petrův, Tomáš - Losík, Votus
Aktuální články
Hledáme trenéry mládeže!
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
SKP Mladá Boleslav hledá trenéry mládeže.
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Aktuální zápasy
Muži A | neděle 21.04.2024, 17:00
SKP Mladá Boleslav - Slavoj Kropáčova Vrutice
3:0 (1:0)
Muži A | sobota 27.04.2024, 17:00
Sokol Kosořice - SKP Mladá Boleslav
9:1 (2:0)
Muži A | neděle 05.05.2024, 17:00
SKP Mladá Boleslav - SK Meteor Kostelní Hlavno
Muži A | sobota 11.05.2024, 17:00
SK Jivina - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 21.04.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
1:4 (0:2)
Dorost U19 | neděle 28.04.2024, 11:00
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
4:0 (3:0)
Dorost U19 | neděle 05.05.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - TJ Sokol Kněžmost
Dorost U19 | neděle 12.05.2024, 10:30
Sokol Březno / TJ Sokol Řepov (SD) - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - Slavoj Kropáčova Vrutice
3:0 (1:0)
Sokol Kosořice - SKP Mladá Boleslav
9:1 (2:0)
SKP Mladá Boleslav - SK Meteor Kostelní Hlavno
SK Jivina - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
1:4 (0:2)
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
4:0 (3:0)
SKP Mladá Boleslav - TJ Sokol Kněžmost
Sokol Březno / TJ Sokol Řepov (SD) - SKP Mladá Boleslav