Artem Polishchuk
číslo | narozen | výška cm | váha kg | post | státní příslušnost |
---|---|---|---|---|---|
1 | 2013 | Brankář | česká |
Statistiky
Sezóna | Kategorie | Soutěž | Část sezóny | # | Z | MIN | INK | NUL | G | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2019 - 2020 | Mladší přípravka U9 | Mladší přípravka U9 SKUPINA 1 | základní část | 1 | 4 | 96 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vysvětlivky sloupců
# - číslo dresu
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
MIN - počet odchytaných minut
INK - počet inkasovaných gólů
NUL - počet vychytaných nul (pouze odchytá-li 90 minut
ŽK, ČK - žluté a červené karty
Soupisky hráče
Mladší přípravka U9 SKUPINA 4
(dres #1)
Přípravka - Divize 1.B
(dres #1)
Mladší přípravka U9 SKUPINA 1
(dres #1)
Mladší přípravka U7 SKUPINA 1
(dres #1)
Mladší přípravka,,B" - sk. 5 jaro
(dres #40)
Aktuální články
Hledáme trenéry mládeže!
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
SKP Mladá Boleslav hledá trenéry mládeže.
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Aktuální zápasy
Muži A | středa 29.05.2024, 17:30
SKP Mladá Boleslav - Sokol Chotětov "B"
0:3 (0:0)
Muži A | sobota 01.06.2024, 17:00
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
6:2 (2:1)
Muži A | neděle 09.06.2024, 17:00
SKP Mladá Boleslav - FC Sporting Mladá Boleslav
2:3 (1:1)
Muži A | sobota 15.06.2024, 10:30
FK Krnsko - SKP Mladá Boleslav
4:2 (3:1)
Dorost U19 | neděle 28.04.2024, 11:00
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
4:0 (3:0)
Dorost U19 | neděle 05.05.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - TJ Sokol Kněžmost
2:5 (0:3)
Dorost U19 | neděle 12.05.2024, 10:30
Sokol Březno / TJ Sokol Řepov (SD) - SKP Mladá Boleslav
2:4 (0:3)
Dorost U19 | sobota 25.05.2024, 10:30
Slavoj Kropáčova Vrutice - SKP Mladá Boleslav
5:3 (3:2)
SKP Mladá Boleslav - Sokol Chotětov "B"
0:3 (0:0)
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
6:2 (2:1)
SKP Mladá Boleslav - FC Sporting Mladá Boleslav
2:3 (1:1)
FK Krnsko - SKP Mladá Boleslav
4:2 (3:1)
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
4:0 (3:0)
SKP Mladá Boleslav - TJ Sokol Kněžmost
2:5 (0:3)
Sokol Březno / TJ Sokol Řepov (SD) - SKP Mladá Boleslav
2:4 (0:3)
Slavoj Kropáčova Vrutice - SKP Mladá Boleslav
5:3 (3:2)