První branku vstřelil hned v úvodu zápasuŽahourek, který využil hlavou dobrého centru Řípy. Právě Řípa zvýšil za malou chvíli na 2:0.

Hosté hrozili jen v podobě přímých volných kopů, které jim obrana SKP darovala při bránění na měkkém a podmáčeném terénu.

Brankář Suchý ale dvě šance zlikvidoval, jednou mu pomohlo břevno, a tak góly padaly dále jen na druhé straně.

Žahourek se trefil dvakrát velmi podobně k tyči a během čtyřiceti minut zkompletoval hattrick. Poločas vyhráli domácí 4:0.

Vstup do druhého poločasu se hráčům SKP na rozdíl od zápasu se Strašnovem povedl. Po chytře rozehraném rohovém kopu se totiž trefil Tomš.

Šestou branku zařídili střídající hráči. Po podobně sehraném rohu se ke střele dostal Macháček, brankář Jiviny ji dokázal pouze vyrazit a Zajíček míč uklidil za jeho záda.

Macháček další velkou šanci nevyužil a bránu přestřelil, proto utkání skončilo výsledkem 6:0. Další zápas čeká SKP v neděli 14. října na půdě Nové Vsi.