2. kolo | neděle 22.09.2019, 13:30
SKP Mladá Boleslav U9 - FC Sporting Mladá Boleslav
6:2
5:2
Branky: jméno, jméno, ...
Žluté karty: jméno, jméno, ...
Červené karty: jméno, jméno, ...
Rozhodčí: rozhodčí - asistent, asistent
Statistiky
# | hráči v poli | P | MIN | G | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|
7 | Dubský Jakub | U | 15 | 1 | 0 | 0 |
2 | Duong Laza | O | 15 | 0 | 0 | 0 |
11 | Jelínek Jakub | U | 9 | 0 | 0 | 0 |
10 | Kunoš David | Z | 15 | 5 | 0 | 0 |
5 | Lendel Nikita | O | 9 | 0 | 0 | 0 |
6 | Loskot Lubor | Z | 9 | 0 | 0 | 0 |
3 | Řezáč Matyáš | O | 6 | 0 | 0 | 0 |
4 | Šlapák Jan | O | 18 | 0 | 0 | 0 |
# | brankář | MIN | INK | G | ŽK | ČK |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polishchuk Artem | 24 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Vysvětlivky sloupců
Brankáři
# - číslo dresu
MIN - počet odchytaných minut
INK - počet inkasovaných gólů
ŽK, ČK - žluté a červené karty
Hráči v poli
# - číslo dresu
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
MIN - počet odehraných minut
G, ŽK, ČK - góly, žluté a červené karty
Aktuální články
Hledáme trenéry mládeže!
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
SKP Mladá Boleslav hledá trenéry mládeže.
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Aktuální zápasy
Muži A | neděle 21.04.2024, 17:00
SKP Mladá Boleslav - Slavoj Kropáčova Vrutice
3:0 (1:0)
Muži A | sobota 27.04.2024, 17:00
Sokol Kosořice - SKP Mladá Boleslav
9:1 (2:0)
Muži A | neděle 05.05.2024, 17:00
SKP Mladá Boleslav - SK Meteor Kostelní Hlavno
Muži A | sobota 11.05.2024, 17:00
SK Jivina - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 21.04.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
1:4 (0:2)
Dorost U19 | neděle 28.04.2024, 11:00
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
4:0 (3:0)
Dorost U19 | neděle 05.05.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - TJ Sokol Kněžmost
Dorost U19 | neděle 12.05.2024, 10:30
Sokol Březno / TJ Sokol Řepov (SD) - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - Slavoj Kropáčova Vrutice
3:0 (1:0)
Sokol Kosořice - SKP Mladá Boleslav
9:1 (2:0)
SKP Mladá Boleslav - SK Meteor Kostelní Hlavno
SK Jivina - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
1:4 (0:2)
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
4:0 (3:0)
SKP Mladá Boleslav - TJ Sokol Kněžmost
Sokol Březno / TJ Sokol Řepov (SD) - SKP Mladá Boleslav