První minuty na malém hřišti v Nové Vsi patřily nepřehledné kopané, kterou po desti minutách utnul svým úspešně zakončeným únikem Žahourek.

Po chvíli postupovali hosté do dalšího přečíslení, ve kterém předložil Forchtner míč před prázdnou bránu Řípovi.

Právě Řípa přidal i třetí branku poté, co po hrubé chybě domácího stopera postupoval sám proti brankáři.

Vstup do druhého poločasu se SKP opět nepovedl. Po chvíli útočení se Nové Vsi podařilo povedenou hlavičkou snížit na 1:3, od pohromy v podobě kontaktního gólu zachránil Boleslavské gólman Zajíček, jenž parádně vytáhl další gólovou hlavičku soupeře.

V následném průběhu se hosté o body strachovat nemuseli, protože se po dvou podobných akcí trefil pokaždé k tyči Macháček.