4. kolo | Sobota 27.08.2022, 17:00 | Zdětín

Branky: 62. Trubička - 3. Gába, 22. Losík, 47. Losík, 65. Fábry

Žluté karty: Baborák, Vaňousek - Martinek

Diváci: 89

FK Zdětín: Cielecký, Bláha P., Baborák, Bláha J., Chalupa (73. Trong), Pluhař, Trubička (89. Pluhař), Vaňousek (61. Krýda), Zuna, Votruba, Kořínek; Husák

SKP Mladá Boleslav: Vlk - Třaskalík, Žahourek, Vyšohlíd, Martinek - Záleský, Kováč (73. Metwally), Lochman (66. Exner), Fábry - Gába (79. Procházka) - Losík (83. Sivák)

Komentář

Hosté od koupaliště na svého soupeře vlétli od začátku. První obrovskou šanci totiž hned v první minutě spálil Gába. Hráči SKP ale nemuseli smutnit dlouho, vzápětí se totiž Gába přece jen už trefil když překonal brankáře střelou k tyči. Pak se několik nadějných akcí neujalo, až v 22. se po narážečce Gáby se Záleským dostal míč k Losíkovi a ten ho z první uklidil za háčky. Další šance zůstaly po hříchu nevyužity, a tak šli hosté do kabin s dvou gólovým náskokem.

Pozor na Csaplárovu past, to si říká každý tým o poločasové přestávce při vedení 2:0. Nejinak tomu bylo i v kabině hostí. Tyto obavy ale vzaly za své okamžitě po návratu na trávník. Záleský vhodil rychlý aut na Losíka, ten pronikl do vápna a při centru trefil ruku bránícího hráče a pískala se penalta. Tu si vzal sám Losík a proměnil bezpečně pod břevno, a udržel dvou gólovou normu na zápas. Velkou šanci měl Fábry, ale trefil pouze břevno. Domácí vykřesali jiskřičku naděje v 62. minutě, když snižoval po samostatné akci Trubička střelou na zadní tyč. SKP jejich naděje uhasil velmi brzy, po třech minutách zakončoval pěknou akci z pravé strany Fábry střelou o tyč. A protože se nikdo již střelecky neprosadil, utkání skončilo výsledkem 1:4.

Ohlasy

Pro nás velmi povedené utkání. Dnes nám pomohly rychlé branky. A tak jsme měli utkání takříkajíc pod kontrolou... Myslím, že se zápas musel opět líbit. Teď nás čeká pauza při neúčasti Pěčic, což je možná škoda, ale připravíme se na další zápas.

Aktuální články
Muži prohospodařili náskok z první půle a prohráli ve Březně

Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat výkon našich mužů ve Březně. Slibně vypracovaný náskok z prvního poločasu ve...

První domácí výhra mužů

Muži SKP si celkem hladce poradili s Kostelním Hlavnem, když poprvé v sezoně udrželi čisté konto.

Muži venku utržili debakl

V okleštěné sestavě hosté z SKP na mladý tým Bělé nestačil a prohrál vysoko 2:8.

Muži v druhém domácím zápase zopakovali výsledek 2:2