Oba týmy utrpěly v prvním kole III. třídy vysoké porážky a jako vždy byl zápas vyrovnaný. Stejně jako na jaře vyhrál SKP u koupaliště 1:0, a zase rozhodl Žahourek.

Na bližší tyči si naskočil na rohový kop Prchlíka a hlavou poslal míč do brány (situace zachycena na fotografii). Při největší šanci Bousova zasáhl brankář Zajíček a na brankové čáře ho ještě zastoupil Forchner.

Těsně před poločasem skončil nezdarem únik střídajícího Tomše a Moc ve stejné příležitosti nastřelil tyčku.

Ve druhém poločase měl nejblíže ke vstřelení druhého gólu Prchlík, při zasekávačce mu ale podklouzly nohy a z výhodné pozice nestihl vůbec vystřelit.

Poté co zajíček vyrazil stoprocentní šanci bousovského hráče, který byl na velkém vápně sám, si už hráči SKP jednogólové vedení pohlídali.

V průběhu druhého poločasu vyběhl na trávník po dlouhé době Honza Szalontay a stihl si prohlédnout žlutou kartu.