Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | st 31.8. | TJ Slavoj Vrdy | SKP Mladá Boleslav U15 | 5:0 | |
4. | so 3.9. | Sokol Jestřabí Lhota | SKP Mladá Boleslav U15 | 6:1 | |
5. | so 10.9. | SKP Mladá Boleslav U15 | FK Dobrovice | 0:6 | |
6. | ne 18.9. | SK Český Brod | SKP Mladá Boleslav U15 | 2:2 | |
7. | so 24.9. | SKP Mladá Boleslav U15 | Sparta Kutná Hora | 2:2 | |
2. | st 28.9. | SK Benátky | SKP Mladá Boleslav U15 | 2:3 | |
8. | so 1.10. | FK Kolín B | SKP Mladá Boleslav U15 | 2:10 | |
9. | so 8.10. | SKP Mladá Boleslav U15 | SK Zeleneč | 1:3 | |
10. | ne 16.10. | FK KAVALIER SÁZAVA | SKP Mladá Boleslav U15 | 2:4 | |
11. | so 22.10. | SKP Mladá Boleslav U15 | FK Čáslav | 1:6 | |
12. | so 29.10. | Mnichovohradištský SK | SKP Mladá Boleslav U15 | 13:0 | |
13. | so 5.11. | SKP Mladá Boleslav U15 | SK Kosmonosy A | 1:5 | |
14. | ne 13.11. | FK Slovan Lysá nad Labem | SKP Mladá Boleslav U15 | 0:2 | |
15. | so 19.11. | SKP Mladá Boleslav U15 | TJ Sokol Křinec | 1:7 | |
17. | so 18.3. | SKP Mladá Boleslav U15 | SK Benátky | 5:1 | |
19. | so 1.4. | SKP Mladá Boleslav U15 | Sokol Jestřabí Lhota | 10:00 | |
20. | so 8.4. | FK Dobrovice | SKP Mladá Boleslav U15 | 10:00 | |
21. | so 15.4. | SKP Mladá Boleslav U15 | SK Český Brod | 10:00 | |
22. | so 22.4. | Sparta Kutná Hora | SKP Mladá Boleslav U15 | 10:00 | |
23. | so 29.4. | SKP Mladá Boleslav U15 | FK Kolín B | 10:00 | |
16. | po 1.5. | SKP Mladá Boleslav U15 | TJ Slavoj Vrdy | 15:00 | |
24. | so 6.5. | SK Zeleneč | SKP Mladá Boleslav U15 | 09:30 | |
25. | so 13.5. | SKP Mladá Boleslav U15 | FK KAVALIER SÁZAVA | 10:00 | |
26. | ne 21.5. | FK Čáslav | SKP Mladá Boleslav U15 | 10:00 | |
27. | so 27.5. | SKP Mladá Boleslav U15 | Mnichovohradištský SK | 10:00 | |
28. | so 3.6. | SK Kosmonosy A | SKP Mladá Boleslav U15 | 10:00 | |
29. | so 10.6. | SKP Mladá Boleslav U15 | FK Slovan Lysá nad Labem | 10:00 | |
30. | ne 18.6. | TJ Sokol Křinec | SKP Mladá Boleslav U15 | 15:00 |
Rozpisy zápasů
Muži A:
III. třída sk. A
Přípravné zápasy
Dorost U19:
Přípravné zápasy
Okresní přebor dorostu
Starší žáci U15:
I.A třída starších žáků U15 skupina B
Aktuální články
Hledáme trenéry mládeže!
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
SKP Mladá Boleslav hledá trenéry mládeže.
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Aktuální zápasy
Muži A | sobota 16.03.2024, 10:15
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
Muži A | neděle 24.03.2024, 15:00
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
2:2 (2:1)
Muži A | sobota 30.03.2024, 16:30
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
Muži A | neděle 07.04.2024, 16:30
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
Dorost U19 | neděle 05.11.2023, 13:30
SK Akuma Mladá Boleslav - SKP Mladá Boleslav
2:5 (2:3)
Dorost U19 | neděle 12.11.2023, 10:00
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
Dorost U19 | neděle 14.04.2024, 10:30
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 21.04.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
2:2 (2:1)
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
SK Akuma Mladá Boleslav - SKP Mladá Boleslav
2:5 (2:3)
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice