Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
14. | so 26.3. | SKP Mladá Boleslav U13 | Sokol Žerčice | 0:0 | (3:0) |
15. | ne 3.4. | TJ Sokol Pěčice | SKP Mladá Boleslav U13 | 2:7 | (2:4) |
16. | so 9.4. | SKP Mladá Boleslav U13 | SK Jizera Předměřice | 4:1 | (3:0) |
17. | so 16.4. | SK Bakov "B" | SKP Mladá Boleslav U13 | 0:4 | (0:3) |
18. | so 23.4. | SKP Mladá Boleslav U13 | SK Akuma Mladá Boleslav | 2:3 | (2:2) |
19. | so 30.4. | SKP Mladá Boleslav U13 | Sokol Chotětov | 5:0 | (1:0) |
20. | ne 8.5. | FC Sporting Mladá Boleslav | SKP Mladá Boleslav U13 | 2:4 | (0:0) |
21. | so 14.5. | SKP Mladá Boleslav U13 | TJ Sokol Pěčice | 4:1 | (3:1) |
22. | ne 22.5. | SK Jizera Předměřice | SKP Mladá Boleslav U13 | 15:00 | |
23. | st 25.5. | Sokol Žerčice | SKP Mladá Boleslav U13 | 17:00 | |
24. | so 28.5. | SKP Mladá Boleslav U13 | SK Bakov | 08:30 | |
25. | ne 5.6. | SK Akuma Mladá Boleslav | SKP Mladá Boleslav U13 | 08:30 | |
26. | so 11.6. | Sokol Chotětov | SKP Mladá Boleslav U13 | 08:30 | |
27. | ne 19.6. | SKP Mladá Boleslav U13 | FC Sporting Mladá Boleslav | 13:30 |
Rozpisy zápasů
Muži A:
III. třída sk. A
Přípravné zápasy
Dorost U19:
Okresní přebor dorostu
Starší žáci U15:
I.A třída starších žáků U15 skupina B
Mladší žáci U13:
Mladší žáci 7+1 skupina B
Aktuální články
Hledáme trenéry mládeže!
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
SKP Mladá Boleslav hledá trenéry mládeže.
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Aktuální zápasy
Muži A | sobota 16.03.2024, 10:15
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
Muži A | neděle 24.03.2024, 15:00
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
2:2 (2:1)
Muži A | sobota 30.03.2024, 16:30
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
Muži A | neděle 07.04.2024, 16:30
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
Dorost U19 | neděle 05.11.2023, 13:30
SK Akuma Mladá Boleslav - SKP Mladá Boleslav
2:5 (2:3)
Dorost U19 | neděle 12.11.2023, 10:00
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
Dorost U19 | neděle 14.04.2024, 10:30
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 21.04.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
2:2 (2:1)
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
SK Akuma Mladá Boleslav - SKP Mladá Boleslav
2:5 (2:3)
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice