Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | ne 24.8. | SKP Mladá Boleslav | FC Sporting Mladá Boleslav | 3:4 | (1:2) |
2. | so 30.8. | SK Jizeran Doubrava | SKP Mladá Boleslav | 2:1 | (1:0) |
3. | ne 7.9. | SKP Mladá Boleslav | FK Slavoj Čistá | 0:3 | (0:1) |
4. | ne 14.9. | FK Zehoms Obruby | SKP Mladá Boleslav | 2:3 | (1:1) |
5. | ne 21.9. | SKP Mladá Boleslav | SK Ledce | 3:4 | (1:1) |
6. | ne 28.9. | SKP Mladá Boleslav | Dolnobousovský SK "B" | 1:0 | (1:0) |
7. | so 4.10. | TJ Sokol Řepov | SKP Mladá Boleslav | 0:4 | (0:2) |
8. | ne 12.10. | SKP Mladá Boleslav | SK Jivina | 5:0 | (1:0) |
9. | ne 19.10. | SK Bakov "B" | SKP Mladá Boleslav | 1:1 | (1:0) |
10. | ne 26.10. | SKP Mladá Boleslav | Sokol Březno | 4:2 | (2:0) |
11. | ne 2.11. | SK Klášter | SKP Mladá Boleslav | 3:4 | (2:1) |
12. | so 21.3. | FC Sporting Mladá Boleslav | SKP Mladá Boleslav | 1:3 | (1:0) |
13. | ne 29.3. | SKP Mladá Boleslav | SK Jizeran Doubrava | 2:2 | (2:2) |
15. | ne 12.4. | SKP Mladá Boleslav | FK Zehoms Obruby | 4:1 | (0:0) |
16. | ne 19.4. | SK Ledce | SKP Mladá Boleslav | 2:2 | (0:2) |
17. | ne 26.4. | Dolnobousovský SK "B" | SKP Mladá Boleslav | 1:3 | (0:1) |
18. | ne 3.5. | SKP Mladá Boleslav | TJ Sokol Řepov | 2:0 | (1:0) |
19. | so 9.5. | SK Jivina | SKP Mladá Boleslav | 2:0 | (1:0) |
20. | ne 17.5. | SKP Mladá Boleslav | SK Bakov | 4:0 | (1:0) |
21. | so 23.5. | Sokol Březno | SKP Mladá Boleslav | 0:5 | (0:1) |
22. | ne 31.5. | SKP Mladá Boleslav | SK Klášter | 0:1 | (0:0) |
14. | ne 7.6. | FK Slavoj Čistá | SKP Mladá Boleslav | 3:1 | (1:0) |
Rozpisy zápasů
Muži A:
Přípravné zápasy
III. třída sk. A
Dorost U19:
Okresní přebor dorostu
Starší žáci U15:
I.A třída starších žáků U15 skupina B
Mladší žáci U13:
Mladší žáci 7+1 skupina B
Starší přípravka U11:
Starší přípravka - skupina E
Mladší přípravka U9:
Mladší přípravka - sk. 2 jaro
Aktuální články
Hledáme trenéry mládeže!
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
SKP Mladá Boleslav hledá trenéry mládeže.
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Aktuální zápasy
Muži A | neděle 07.04.2024, 16:30
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
1:7 (1:3)
Muži A | sobota 13.04.2024, 17:00
Sokol Březno - SKP Mladá Boleslav
3:1 (1:1)
Muži A | neděle 21.04.2024, 17:00
SKP Mladá Boleslav - Slavoj Kropáčova Vrutice
Muži A | sobota 27.04.2024, 17:00
Sokol Kosořice - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 12.11.2023, 10:00
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
Dorost U19 | neděle 14.04.2024, 10:30
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
5:1 (3:1)
Dorost U19 | neděle 21.04.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
Dorost U19 | neděle 28.04.2024, 11:00
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
1:7 (1:3)
Sokol Březno - SKP Mladá Boleslav
3:1 (1:1)
SKP Mladá Boleslav - Slavoj Kropáčova Vrutice
Sokol Kosořice - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
5:1 (3:1)
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav