Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
2. | so 29.8. | TJ Sokol Kněžmost | SKP Mladá Boleslav U11 | 22:5 | (10:3) |
4. | so 12.9. | SKP Mladá Boleslav U11 | SK Kosmonosy B | 5:16 | (2:7) |
5. | pá 18.9. | SD - SK Židněves / Sokol Březno B | SKP Mladá Boleslav U11 | 1:9 | (0:6) |
6. | so 26.9. | SKP Mladá Boleslav U11 | Dolnobousovský SK | 3:15 | (1:8) |
7. | so 3.10. | Sokol Dlouhá Lhota | SKP Mladá Boleslav U11 | 2:11 | (1:5) |
1. | st 7.10. | SKP Mladá Boleslav U11 | SK Bakov | 6:5 | (2:2) |
8. | so 10.10. | SKP Mladá Boleslav U11 | SK Bělá pod Bezdězem | 7:4 | (3:1) |
9. | so 17.10. | FC Sporting Mladá Boleslav | SKP Mladá Boleslav U11 | 13:00 | |
10. | so 24.10. | SKP Mladá Boleslav U11 | TJ Sokol Řepov | 09:00 | |
11. | st 28.10. | SK Klášter | SKP Mladá Boleslav U11 | 10:00 |
Rozpisy zápasů
Muži A:
III. třída sk. A
Dorost U19:
Okresní přebor dorostu
Starší žáci U15:
I.A třída starších žáků U15 skupina B
Starší žáci U15 B:
Žáci - starší Okresní přebor skupina A
Mladší žáci U13:
I.A třída mladších žáků U13 skupina B
Starší přípravka U11:
Okresní přebor starší přípravky - skupina B
Mini žáci U11B:
OP starší přípravka U11 skupina SEVER 2
Aktuální články
Hledáme trenéry mládeže!
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
SKP Mladá Boleslav hledá trenéry mládeže.
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Aktuální zápasy
Muži A | sobota 16.03.2024, 10:15
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
Muži A | neděle 24.03.2024, 15:00
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
2:2 (2:1)
Muži A | sobota 30.03.2024, 16:30
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
Muži A | neděle 07.04.2024, 16:30
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
Dorost U19 | neděle 05.11.2023, 13:30
SK Akuma Mladá Boleslav - SKP Mladá Boleslav
2:5 (2:3)
Dorost U19 | neděle 12.11.2023, 10:00
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
Dorost U19 | neděle 14.04.2024, 10:30
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 21.04.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
2:2 (2:1)
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
SK Akuma Mladá Boleslav - SKP Mladá Boleslav
2:5 (2:3)
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice