Starší žáci U15 2018 - 2019, I.A třída starších žáků U15 skupina B
Tabulka celková
Rk. | Družstvo | Záp. | + | 0 | - | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FŠ Velký Osek | 13 | 10 | 2 | 1 | 56:13 | 32 |
2 | TJ Sokol Družba Suchdol | 13 | 10 | 1 | 2 | 37:16 | 31 |
3 | Mnichovohradišťský SK | 13 | 9 | 2 | 2 | 48:14 | 29 |
4 | TJ Straky | 12 | 6 | 2 | 4 | 54:21 | 20 |
5 | FC VELIM | 13 | 6 | 1 | 6 | 23:16 | 19 |
6 | SKP Mladá Boleslav | 13 | 5 | 3 | 5 | 12:21 | 18 |
7 | FK Dobrovice | 12 | 4 | 2 | 6 | 21:34 | 14 |
8 | TJ Křinec | 13 | 2 | 3 | 8 | 16:34 | 9 |
9 | TJ Sokol Jestřabí Lhota | 13 | 2 | 1 | 10 | 9:65 | 7 |
10 | TJ Slavoj Vrdy | 13 | 1 | 1 | 11 | 11:53 | 4 |
Aktuální články
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
Derby v Čejeticích pro domácí
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Muži v honbě za prvním bodovým ziskem v sezóně třikrát vedli, ale hosté pokaždé našli odpověď. Na konečných 3:3 vyrovnával z...
Aktuální zápasy
Muži A | sobota 09.03.2024, 10:00
Hrubý Jeseník - SKP Mladá Boleslav
3:4 (2:0)
Muži A | sobota 16.03.2024, 10:15
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
Muži A | neděle 24.03.2024, 15:00
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
Muži A | sobota 30.03.2024, 16:30
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 05.11.2023, 13:30
SK Akuma Mladá Boleslav - SKP Mladá Boleslav
2:5 (2:3)
Dorost U19 | neděle 12.11.2023, 10:00
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
Dorost U19 | neděle 14.04.2024, 10:30
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 21.04.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
Hrubý Jeseník - SKP Mladá Boleslav
3:4 (2:0)
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
SK Akuma Mladá Boleslav - SKP Mladá Boleslav
2:5 (2:3)
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice