Mladší žáci U13 2018 - 2019, Mladší žáci 7+1 skupina B
Tabulka celková
Rk. | Družstvo | Záp. | + | 0 | - | Skóre | Body | Penalty + | Penalty - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mnichovohradišťský SK | 10 | 8 | 0 | 2 | 60:19 | 25 | 0 | 1 |
2 | TJ Sokol Kněžmost | 10 | 9 | 0 | 1 | 52:20 | 25 | 2 | 0 |
3 | FC Sporting Mladá Boleslav | 10 | 8 | 0 | 2 | 51:21 | 24 | 0 | 0 |
4 | TJ TJF Čechie Čejetice | 9 | 5 | 0 | 4 | 25:17 | 16 | 0 | 1 |
5 | SK Bakov n/J | 10 | 5 | 0 | 5 | 47:45 | 15 | 0 | 0 |
6 | FK Dlouhá Lhota/SK Židněves (SD) | 10 | 4 | 0 | 6 | 31:37 | 13 | 0 | 1 |
7 | SK JIZERAN DOUBRAVA | 9 | 4 | 0 | 5 | 30:34 | 11 | 1 | 0 |
8 | SKP Mladá Boleslav | 10 | 1 | 0 | 9 | 18:55 | 3 | 0 | 0 |
9 | TJ Sokol Řepov | 10 | 0 | 0 | 10 | 14:80 | 0 | 0 | 0 |
Aktuální články
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
Derby v Čejeticích pro domácí
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Muži v honbě za prvním bodovým ziskem v sezóně třikrát vedli, ale hosté pokaždé našli odpověď. Na konečných 3:3 vyrovnával z...
Aktuální zápasy
Muži A | sobota 09.03.2024, 10:00
Hrubý Jeseník - SKP Mladá Boleslav
3:4 (2:0)
Muži A | sobota 16.03.2024, 10:15
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
Muži A | neděle 24.03.2024, 15:00
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
Muži A | sobota 30.03.2024, 16:30
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 05.11.2023, 13:30
SK Akuma Mladá Boleslav - SKP Mladá Boleslav
2:5 (2:3)
Dorost U19 | neděle 12.11.2023, 10:00
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
Dorost U19 | neděle 14.04.2024, 10:30
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 21.04.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
Hrubý Jeseník - SKP Mladá Boleslav
3:4 (2:0)
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
SK Akuma Mladá Boleslav - SKP Mladá Boleslav
2:5 (2:3)
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice