Soupiska
Mladší přípravka U7: Mladší přípravka U7 SKUPINA 1 2019 - 2020
číslo | post | jméno | narozen | věk | výška cm | váha kg |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brankář | Artem Polishchuk | 2013 | 11 let | ||
22 | Obránce | Daniel Miroslav Kučera | 2013 | 11 let | ||
18 | Obránce | Oliver Sedláček | 2014 | 10 let | ||
15 | Záložník | Jan Blahoslav Dobrkovský | 2014 | 10 let | ||
23 | Záložník | Daniel Juhász | 2014 | 10 let | ||
17 | Záložník | Matěj Reichard | 2013 | 11 let | ||
20 | Záložník | Viliam Ryboš | 2014 | 10 let | ||
16 | Útočník | Nikita Chiba | 2013 | 11 let | ||
11 | Útočník | Jakub Jelínek | 2013 | 11 let | ||
24 | Útočník | Adam Kostílek | 2013 | 11 let | ||
25 | Útočník | Patrik Kunoš | 2014 | 10 let | ||
13 | Útočník | Jiří Michalisko | 2013 | 11 let | ||
21 | Útočník | David Volf | 2014 | 10 let |
Soupisky týmů
Muži A:
Starší žáci U15:
Starší přípravka U11:
Mini žáci U11B:
Mladší přípravka U9:
Mladší přípravka U7:
Aktuální články
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
Derby v Čejeticích pro domácí
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Muži v honbě za prvním bodovým ziskem v sezóně třikrát vedli, ale hosté pokaždé našli odpověď. Na konečných 3:3 vyrovnával z...
Aktuální zápasy
Muži A | sobota 09.03.2024, 10:00
Hrubý Jeseník - SKP Mladá Boleslav
3:4 (2:0)
Muži A | sobota 16.03.2024, 10:15
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
Muži A | neděle 24.03.2024, 15:00
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
Muži A | sobota 30.03.2024, 16:30
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 05.11.2023, 13:30
SK Akuma Mladá Boleslav - SKP Mladá Boleslav
2:5 (2:3)
Dorost U19 | neděle 12.11.2023, 10:00
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
Dorost U19 | neděle 14.04.2024, 10:30
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 21.04.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
Hrubý Jeseník - SKP Mladá Boleslav
3:4 (2:0)
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
SK Akuma Mladá Boleslav - SKP Mladá Boleslav
2:5 (2:3)
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice