Soupiska
Starší přípravka U11: Okresní přebor žáků 2018 - 2019
číslo | post | jméno | narozen | věk | výška cm | váha kg |
---|---|---|---|---|---|---|
8 | ||||||
1 | Brankář | Matěj Němec | 2009 | 15 let | ||
1 | Brankář | Kristián Soltész | 2010 | 14 let | ||
13 | Obránce | Šimon Drobniak | 2009 | 15 let | ||
5 | Obránce | Jakub Duban | 2008 | 16 let | ||
8 | Obránce | Štěpán Hůlka | 2010 | 14 let | ||
6 | Obránce | Lukáš Kamenický | 2009 | 15 let | ||
3 | Obránce | Daniel Kováč | 2008 | 16 let | ||
6 | Obránce | Jakub Miláček | 2009 | 15 let | ||
2 | Obránce | Adam Moc (C) | 2008 | 16 let | ||
10 | Obránce | Daniel Reichard (A) | 2008 | 16 let | ||
9 | Záložník | Jaroslav Bacílek | 2010 | 14 let | ||
13 | Záložník | Samuel Ferenčík | 2008 | 16 let | ||
4 | Záložník | David Lomaha | 2009 | 15 let | ||
12 | Záložník | Radoslaw Niedzwiecki | 2008 | 16 let | ||
21 | Útočník | Martin Berger | 2010 | 14 let | ||
13 | Útočník | Barbora Bergerová | 2008 | 16 let | ||
Útočník | Jakub Dubský | 2011 | 13 let | |||
11 | Útočník | Matěj Goby | 2009 | 15 let | ||
14 | Útočník | Tomáš Kostílek | 2009 | 15 let | ||
13 | Útočník | Jan Rybníček | 2010 | 14 let | ||
7 | Útočník | Dominik Ulvr | 2008 | 16 let |
Soupisky týmů
Muži A:
Dorost U19:
Starší žáci U15:
Mladší žáci U13:
Starší přípravka U11:
Mini žáci U11B:
Mladší přípravka U9:
Aktuální články
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
Derby v Čejeticích pro domácí
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Muži v honbě za prvním bodovým ziskem v sezóně třikrát vedli, ale hosté pokaždé našli odpověď. Na konečných 3:3 vyrovnával z...
Aktuální zápasy
Muži A | sobota 09.03.2024, 10:00
Hrubý Jeseník - SKP Mladá Boleslav
3:4 (2:0)
Muži A | sobota 16.03.2024, 10:15
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
Muži A | neděle 24.03.2024, 15:00
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
Muži A | sobota 30.03.2024, 16:30
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 05.11.2023, 13:30
SK Akuma Mladá Boleslav - SKP Mladá Boleslav
2:5 (2:3)
Dorost U19 | neděle 12.11.2023, 10:00
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
Dorost U19 | neděle 14.04.2024, 10:30
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 21.04.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
Hrubý Jeseník - SKP Mladá Boleslav
3:4 (2:0)
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
SK Akuma Mladá Boleslav - SKP Mladá Boleslav
2:5 (2:3)
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice