16. kolo | neděle 20.10.2019, 16:00
SKP Mladá Boleslav U9 - Dolnobousovský SK
8:11
3:4
Branky: jméno, jméno, ...
Žluté karty: jméno, jméno, ...
Červené karty: jméno, jméno, ...
Rozhodčí: rozhodčí - asistent, asistent
Aktuální články
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
Derby v Čejeticích pro domácí
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Muži v honbě za prvním bodovým ziskem v sezóně třikrát vedli, ale hosté pokaždé našli odpověď. Na konečných 3:3 vyrovnával z...
Aktuální zápasy
Muži A | sobota 09.03.2024, 10:00
Hrubý Jeseník - SKP Mladá Boleslav
3:4 (2:0)
Muži A | sobota 16.03.2024, 10:15
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
Muži A | neděle 24.03.2024, 15:00
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
Muži A | sobota 30.03.2024, 16:30
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 12.11.2023, 10:00
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
Dorost U19 | neděle 14.04.2024, 10:30
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
Starší žáci U15 | neděle 23.04.2023, 10:00
Dolnobousovský SK/Kněžmost - SKP Mladá Boleslav U15
8:0 (4:0)
Mladší žáci U13 | neděle 23.04.2023, 11:45
Dolnobousovský SK/Kněžmost - SKP Mladá Boleslav U13
6:1 (2:0)
Hrubý Jeseník - SKP Mladá Boleslav
3:4 (2:0)
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
Dolnobousovský SK/Kněžmost - SKP Mladá Boleslav U15
8:0 (4:0)
Dolnobousovský SK/Kněžmost - SKP Mladá Boleslav U13
6:1 (2:0)
Aktuální zápasy mini
Starší přípravka U11 | sobota 22.04.2023, 10:00
SKP Mladá Boleslav U11 - FC Sporting Mladá Boleslav "B"
11:7 (6:4)
Starší přípravka U11 | středa 26.04.2023, 17:00
SK Bělá pod Bezdězem - SKP Mladá Boleslav U11
8:6 (1:3)
Mladší přípravka U9 | neděle 23.04.2023, 13:30
SKP Mladá Boleslav U9 - SK Bakov
1:4 (0:1)
Mladší přípravka U9 | neděle 23.04.2023, 14:00
SKP Mladá Boleslav U9 - Rejšice
3:6 (1:5)
Mladší přípravka U9 "B" | neděle 23.04.2023, 10:30
SKP Mladá Boleslav U9 "B" - FK Krnsko
6:2 (4:2)
Mladší přípravka U9 "B" | neděle 23.04.2023, 11:00
SKP Mladá Boleslav U9 "B" - TJ Sokol Řepov
5:4 (2:2)
Mladší přípravka U7 | sobota 26.10.2013, 09:00
SKP Mladá Boleslav U7 - SK Meteor Kostelní Hlavno
1:3 ()
Mladší přípravka U7 | sobota 26.10.2013, 09:00
SKP Mladá Boleslav U7 - Sokol Struhy
1:1 ()
SKP Mladá Boleslav U11 - FC Sporting Mladá Boleslav "B"
11:7 (6:4)
SK Bělá pod Bezdězem - SKP Mladá Boleslav U11
8:6 (1:3)
SKP Mladá Boleslav U9 - SK Bakov
1:4 (0:1)
SKP Mladá Boleslav U9 - Rejšice
3:6 (1:5)
SKP Mladá Boleslav U9 "B" - FK Krnsko
6:2 (4:2)
SKP Mladá Boleslav U9 "B" - TJ Sokol Řepov
5:4 (2:2)
SKP Mladá Boleslav U7 - SK Meteor Kostelní Hlavno
1:3 ()
SKP Mladá Boleslav U7 - Sokol Struhy
1:1 ()