Do zápasu sice vstoupili lépe a po většinu času útočili, jenže do gólových šancí se ne a ne dostat. Tomš po vysoké přihrávce Čadila trefil ve velké šanci jen prostředek brány.

Až těsně před poločasem se s velkou dávkou štěstí dostali domácí do vedení. Přímý volný kop Žahourka nadokázal brankář Čisté u své levé tyče zkrotit a míč skončil v síti.

V úvodu druhého poločasu pojistil vedení SKP Řípa, jenž překonal gólmana Čisté po zemi.

Na 3:0 upravoval po parádní akci Žahourek, který nejprve nastřelil tyčku, míč doběhl a dorazil jej do brány.

Zklamaní hráči Čisté inkasovali ještě jednou, když po rychlém protiútoku se Řípoviotevřela cesta k bráně a míč skončil u pravé tyče.

V závěru měli domácí hráči ještě dvě slepené velké šance, stav 4:0 se už ale nezměnil.