Při neúčasti brankářů se do brány postavil Pavel Scheufler starší a hned v úvodu zápasu se zaskvěl po rohovém kopu. Gólovou hlavičku dokázal u tyče zneškodnit. Strašnov si připsal ještě dvě nebezpečné šance, ale gól padl na druhé straně.

Tomš se s míčem prodral až do pokutového území, kde překonal poprvé domácího brankáře. Další gól mohl přidat z výhodné pozice Řípa, jenže trefil jen připraveného brankáře. Čadilova rána mířila zase vedle brány.

Boleslavští se i tak dočkali dalších branek. Po hrubce domácí obrany zdvojnásobil boleslavské vedení Prchlík a v poslední minutě prvního poločasu upravil povedenou hlavičkou na 3:0 Forchtner.

Přestože chtěl SKP vstoupit do druhého poločasu zodpovědně, hned v první minutě dokázal domácí Řehák nechytatelnou střelou snížit na 1:3. Z domácího tlaku to naštěstí bylo vše, zápas se dohrával především před strašnovskou bránou.

Čtvrt hodiny před koncem prodloužil Hadvábův centr za domácího gólmana hlavou Žahourek a o zisku bodů bylo rozhodnuto. V poslední minutě ještě Tomšovu střelu vyhlavičkoval obránce na roh.

Příští zápas odehrají muži v neděli 7. října u koupaliště. Od 10.15 hostí Jivinu.