Úvod zápasu SKP vůbec nevyšel. Chumlen posunul míč obtížně na Moce, jemuž se nepovedlo odehrát míč a domácí útočník měl volnou cestu k bráně. Zajíček sice byl ve výhodnější pozici, ale na neúmyslné zakočení přesto nedosáhl.

Vstřelený gól Bakovu maximálně vyhovoval a jeho brankář byl při zdržování hry ve svém živlu. Nakonec právě on chyboval při přímém kopu Žahourka, který z dobré pozice mířil rovnou doprostřed pod břevno. A stačilo to.

S remízou byl Bakov stále spokojený, ale hosté prahli po třech bodech. Ve druhém poločase se snažili stupňovat tlak, jenže nepřesným přechodem do útoku si jej sami rozbíjeli. V největší šanci střílel Prchlík nad bránu, o chvíli dříve se Řípova střela vytáčela ven z brány.

Na protější straně zaskočil na Zajíčka v bráně střídající Ditrich a odkopl míč do bezpečí.

Stejně jako loni SKP vyšly v Bakově poslední minuty. Po faulu u rohu pokutového území nacentroval Chumlen na zadní tyč, kde stáli volní dva hráči SKP, Prchlík s Tomšem, a první jmenovaný uklidil míč hlavou do sítě.

V závěru se domácí podle očekávání snažili vzepřít, jediný nebezpečný centr do pokutového území však vyrovnání nepřinesl. SKP si ke koupališti odvezl všechny body.