Po vysoké prohře s Dlouhou Lhotou (1:5) utrpěli muži debakl i v Bousově, kde zaspali v prvním poločase a nakonec prohráli 2:6. Po jednom gólu si připsali Žahourek a Řípa.

V dalším domácím zápase proti rezervě Bakova byl SKP lepším týmem, jenže ani přesilovka ve druhém poločase mu k výhře nepomohla. Hráči neproměňovali trestuhodně obrovské šance, a přestože po poločase díky Řípovi vedli, prohráli nakonec 1:3.

Naposledy utrpěli muži další zdrcující debakl v Krnsku, které už na jaře získalo ve čtyřech zápasech více bodů než za celý podzim. Muži v Krnsku předvedli jeden z nejhorších výkonů za poslední roky a prohráli 1:6. Čestný zásah zaznamenal za hrozivého stavu 0:6 Forchtner.

V neděli přijede ke koupališti Židněves, druhý tým soutěže. Začátek zápasu byl posunut na 14 hodin.