Ve vyrovnaném prvním poločase se nejdříve radovali hostující hráči - poté, co míč po dvou tečích hráčů SKP skončil za bezmocným Zajíčkem.

Domácí zahrozili několikrát rychlými protiútoky, vždy ale selhala finální přihrávka. Po jedné takové akci rozehráli policisté rohový kop a vytěžili vyrovnávací branku. Na centr Kotky od rohového praporku si na malém vápně naskočil Žahourek(situace zachycena na fotografii) a vyrovnal na 1:1.

Remízou první poločas i skončil, protože Lhotští z ideální pozice odkrytou bránu přestřelili.

Druhý poločas už byl prakticky v režii prvního týmu tabulky, který dobře kombinoval a dokázal nastřílet čtyři branky.

Domácí si už vyloženou gólovou šanci vypracovat nedokázali. Nutno podotknout, že spád utkání podpořil výborným výkonem rozhodčí Nejedlo.