Oproti utkání s Dobrovicemi bylo vidět zlepšení v přihrávkách, hráči tolik nechybovali a hrál se docela pohledný fotbal. V prvním poločase branka nepadla, a tak druhý poločas začal za stavu 0-0.

Druhý poločas začal stejně jako ten první. Bohužel i přes tlak, který SKP vyvíjel, šli v 70. minutě do vedení hosté. Luštěnice zahrávali přímý kop z pravé strany. Centrovaný míč na zadní tyč propadl mezi bránícími hráč a luštěnický útočník s klidem zavěsil.

Po obdržené brance SKP zvýšil svou aktivitu a to se vyplatilo. V 80. minutě byl Chomjak faulován před vápnem a k přímému kopu se postavil Prskavec. Ten vyslal tvrdou střelu k levé tyči, kterou brankář hostí neudržel. K volnému míči se dostal jako první Chomjak a ležícího brankáře přehodil.

Po vstřelené brance SKP ještě více zvýšil aktivitu a vytvářel si slibné gólové příležitosti, které však brankou neskončily. Zápas skončil výsledkem 1:1.