Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
2. | so 2.9. | SKP Mladá Boleslav | TJ Sokol Obříství | 7:2 | (6:2) |
3. | so 9.9. | FK Krnsko | SKP Mladá Boleslav | 4:5 | (0:4) |
4. | so 16.9. | SKP Mladá Boleslav | SK Židněves | 6:4 | (3:1) |
5. | ne 24.9. | SK Labský Kostelec | SKP Mladá Boleslav | 2:5 | (2:1) |
1. | čt 28.9. | SK Slavia Velký Borek | SKP Mladá Boleslav | 1:8 | (0:5) |
6. | so 30.9. | SKP Mladá Boleslav | FC Sporting Mladá Boleslav | 2:1 | (1:0) |
7. | ne 8.10. | SK Akuma Mladá Boleslav | SKP Mladá Boleslav | 4:2 | (2:1) |
8. | so 14.10. | SKP Mladá Boleslav | SK Skalsko | 10:1 | (6:0) |
9. | ne 22.10. | TJ Byšice | SKP Mladá Boleslav | 4:7 | (2:6) |
11. | ne 5.11. | SK Jivina | SKP Mladá Boleslav | 2:7 | (1:2) |
14. | so 7.4. | SKP Mladá Boleslav | FK Krnsko | 2:1 | (0:0) |
15. | ne 15.4. | SK Židněves | SKP Mladá Boleslav | 2:3 | (2:1) |
16. | so 21.4. | SKP Mladá Boleslav | SK Labský Kostelec | 4:2 | (1:1) |
17. | ne 29.4. | FC Sporting Mladá Boleslav | SKP Mladá Boleslav | 1:5 | (0:5) |
18. | ne 6.5. | SKP Mladá Boleslav | SK Akuma Mladá Boleslav | 0:2 | (0:1) |
19. | ne 13.5. | SK Skalsko | SKP Mladá Boleslav | 1:10 | (0:3) |
20. | ne 20.5. | SKP Mladá Boleslav | TJ Byšice | 5:3 | (2:1) |
22. | ne 3.6. | SKP Mladá Boleslav | SK Jivina | 3:8 | (3:6) |
12. | so 9.6. | SKP Mladá Boleslav | SK Slavia Velký Borek | 5:6 | (2:4) |
13. | ne 17.6. | TJ Sokol Obříství | SKP Mladá Boleslav | 10:15 |
Rozpisy zápasů
Muži A:
III. třída sk. A
Přípravné zápasy
Dorost U19:
Okresní přebor dorostu
Přípravné zápasy
Starší žáci U15:
I.A třída starších žáků U15 skupina B
Mladší žáci U13:
Mladší žáci 7+1 skupina B
Starší přípravka U11:
Starší přípravka - skupina E
Mladší přípravka U9:
Mladší přípravka - sk. 2 jaro
Přípravné zápasy - U9
Mladší přípravka U9 SKUPINA 4
Aktuální články
Hledáme trenéry mládeže!
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
SKP Mladá Boleslav hledá trenéry mládeže.
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Aktuální zápasy
Muži A | neděle 07.04.2024, 16:30
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
1:7 (1:3)
Muži A | sobota 13.04.2024, 17:00
Sokol Březno - SKP Mladá Boleslav
3:1 (1:1)
Muži A | neděle 21.04.2024, 17:00
SKP Mladá Boleslav - Slavoj Kropáčova Vrutice
Muži A | sobota 27.04.2024, 17:00
Sokol Kosořice - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 12.11.2023, 10:00
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
Dorost U19 | neděle 14.04.2024, 10:30
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
5:1 (3:1)
Dorost U19 | neděle 21.04.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
Dorost U19 | neděle 28.04.2024, 11:00
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
1:7 (1:3)
Sokol Březno - SKP Mladá Boleslav
3:1 (1:1)
SKP Mladá Boleslav - Slavoj Kropáčova Vrutice
Sokol Kosořice - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
5:1 (3:1)
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav