Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
2. | ne 3.9. | SKP Mladá Boleslav U11 | TJF Čechie Čejetice | 4:9 | (0:3) |
3. | so 9.9. | FC Sporting Mladá Boleslav | SKP Mladá Boleslav U11 | 11:2 | (4:0) |
4. | ne 17.9. | SKP Mladá Boleslav U11 | SK Akuma Mladá Boleslav | 18:6 | (9:5) |
5. | so 23.9. | Sokol Dlouhá Lhota "B" | SKP Mladá Boleslav U11 | 6:4 | (3:2) |
10. | ne 1.10. | SKP Mladá Boleslav U11 | Sokol Dlouhá Lhota "B" | 8:4 | (3:2) |
9. | ne 8.10. | SK Akuma Mladá Boleslav | SKP Mladá Boleslav U11 | 3:6 | (1:2) |
8. | ne 15.10. | SKP Mladá Boleslav U11 | FC Sporting Mladá Boleslav | 8:7 | (4:4) |
7. | ne 22.10. | TJF Čechie Čejetice | SKP Mladá Boleslav U11 | 6:10 | (3:5) |
1. | st 1.11. | SK Kosmonosy A | SKP Mladá Boleslav U11 | 13:4 | (5:3) |
6. | so 4.11. | SKP Mladá Boleslav U11 | SK Kosmonosy A | 1:10 | (1:4) |
16. | ne 8.4. | SKP Mladá Boleslav U11 | SK Kosmonosy A | 2:8 | (2:4) |
17. | ne 15.4. | TJF Čechie Čejetice | SKP Mladá Boleslav U11 | 3:7 | (2:6) |
18. | ne 22.4. | SKP Mladá Boleslav U11 | FC Sporting Mladá Boleslav | 4:10 | (2:6) |
19. | ne 29.4. | SK Akuma Mladá Boleslav | SKP Mladá Boleslav U11 | 1:12 | (1:5) |
20. | ne 6.5. | SKP Mladá Boleslav U11 | Sokol Dlouhá Lhota "B" | 7:9 | (3:5) |
11. | st 9.5. | SK Kosmonosy A | SKP Mladá Boleslav U11 | 2:9 | (0:6) |
13. | so 19.5. | FC Sporting Mladá Boleslav | SKP Mladá Boleslav U11 | 5:4 | (2:3) |
14. | ne 27.5. | SKP Mladá Boleslav U11 | SK Akuma Mladá Boleslav | 9:2 | (1:1) |
15. | so 2.6. | Sokol Dlouhá Lhota "B" | SKP Mladá Boleslav U11 | 2:7 | (0:2) |
12. | ne 10.6. | SKP Mladá Boleslav U11 | TJF Čechie Čejetice | 7:4 | (3:4) |
Rozpisy zápasů
Muži A:
III. třída sk. A
Přípravné zápasy
Dorost U19:
Okresní přebor dorostu
Přípravné zápasy
Starší žáci U15:
I.A třída starších žáků U15 skupina B
Mladší žáci U13:
Mladší žáci 7+1 skupina B
Starší přípravka U11:
Starší přípravka - skupina E
Mladší přípravka U9:
Mladší přípravka - sk. 2 jaro
Přípravné zápasy - U9
Mladší přípravka U9 SKUPINA 4
Aktuální články
Hledáme trenéry mládeže!
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
SKP Mladá Boleslav hledá trenéry mládeže.
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Aktuální zápasy
Muži A | sobota 13.04.2024, 17:00
Sokol Březno - SKP Mladá Boleslav
3:1 (1:1)
Muži A | neděle 21.04.2024, 17:00
SKP Mladá Boleslav - Slavoj Kropáčova Vrutice
3:0 (1:0)
Muži A | sobota 27.04.2024, 17:00
Sokol Kosořice - SKP Mladá Boleslav
Muži A | neděle 05.05.2024, 17:00
SKP Mladá Boleslav - SK Meteor Kostelní Hlavno
Dorost U19 | neděle 14.04.2024, 10:30
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
5:1 (3:1)
Dorost U19 | neděle 21.04.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
1:4 (0:2)
Dorost U19 | neděle 28.04.2024, 11:00
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 05.05.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - TJ Sokol Kněžmost
Sokol Březno - SKP Mladá Boleslav
3:1 (1:1)
SKP Mladá Boleslav - Slavoj Kropáčova Vrutice
3:0 (1:0)
Sokol Kosořice - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - SK Meteor Kostelní Hlavno
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
5:1 (3:1)
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
1:4 (0:2)
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - TJ Sokol Kněžmost