Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | ne 27.8. | SK Bakov "B" | SKP Mladá Boleslav | 4:1 | (2:0) |
2. | ne 3.9. | SKP Mladá Boleslav | FK Slavoj Čistá | 2:0 | (0:0) |
3. | so 9.9. | SK Židněves | SKP Mladá Boleslav | 2:3 | (1:3) |
4. | ne 17.9. | SKP Mladá Boleslav | Sokol Březno | 0:4 | (0:1) |
5. | ne 24.9. | SK Branžež 2000 | SKP Mladá Boleslav | 2:2 | (2:0) |
6. | ne 1.10. | SKP Mladá Boleslav | FC Mukařov | 2:1 | (1:1) |
7. | ne 8.10. | Dolnobousovský SK "B" | SKP Mladá Boleslav | 9:1 | (7:0) |
8. | ne 15.10. | SKP Mladá Boleslav | FC Sporting Mladá Boleslav | 4:2 | (1:1) |
9. | ne 22.10. | SK Klášter | SKP Mladá Boleslav | 5:2 | (2:0) |
10. | so 28.10. | SKP Mladá Boleslav | SK Bělá pod Bezdězem | 6:1 | (4:0) |
11. | so 4.11. | SK Jivina | SKP Mladá Boleslav | 4:6 | (3:1) |
14. | ne 8.4. | SKP Mladá Boleslav | SK Židněves | 1:3 | (1:1) |
15. | ne 15.4. | Sokol Březno | SKP Mladá Boleslav | 3:2 | (3:1) |
16. | ne 22.4. | SKP Mladá Boleslav | SK Branžež 2000 | 5:1 | (2:0) |
17. | ne 29.4. | FC Mukařov | SKP Mladá Boleslav | 3:4 | (1:2) |
18. | ne 6.5. | SKP Mladá Boleslav | Dolnobousovský SK "B" | 2:5 | (1:3) |
19. | so 12.5. | FC Sporting Mladá Boleslav | SKP Mladá Boleslav | 4:1 | (2:0) |
20. | ne 20.5. | SKP Mladá Boleslav | SK Klášter | 5:0 | (1:0) |
22. | ne 3.6. | SKP Mladá Boleslav | SK Jivina | 1:4 | (1:3) |
12. | ne 10.6. | SKP Mladá Boleslav | SK Bakov "B" | 5:2 | (2:2) |
13. | so 16.6. | FK Slavoj Čistá | SKP Mladá Boleslav | 6:2 | (4:0) |
Rozpisy zápasů
Muži A:
III. třída sk. A
Přípravné zápasy
Dorost U19:
Okresní přebor dorostu
Přípravné zápasy
Starší žáci U15:
I.A třída starších žáků U15 skupina B
Mladší žáci U13:
Mladší žáci 7+1 skupina B
Starší přípravka U11:
Starší přípravka - skupina E
Mladší přípravka U9:
Mladší přípravka - sk. 2 jaro
Přípravné zápasy - U9
Mladší přípravka U9 SKUPINA 4
Aktuální články
Hledáme trenéry mládeže!
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
SKP Mladá Boleslav hledá trenéry mládeže.
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Aktuální zápasy
Muži A | sobota 13.04.2024, 17:00
Sokol Březno - SKP Mladá Boleslav
3:1 (1:1)
Muži A | neděle 21.04.2024, 17:00
SKP Mladá Boleslav - Slavoj Kropáčova Vrutice
3:0 (1:0)
Muži A | sobota 27.04.2024, 17:00
Sokol Kosořice - SKP Mladá Boleslav
Muži A | neděle 05.05.2024, 17:00
SKP Mladá Boleslav - SK Meteor Kostelní Hlavno
Dorost U19 | neděle 14.04.2024, 10:30
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
5:1 (3:1)
Dorost U19 | neděle 21.04.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
1:4 (0:2)
Dorost U19 | neděle 28.04.2024, 11:00
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 05.05.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - TJ Sokol Kněžmost
Sokol Březno - SKP Mladá Boleslav
3:1 (1:1)
SKP Mladá Boleslav - Slavoj Kropáčova Vrutice
3:0 (1:0)
Sokol Kosořice - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - SK Meteor Kostelní Hlavno
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
5:1 (3:1)
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
1:4 (0:2)
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - TJ Sokol Kněžmost