Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
3. | ne 7.9. | SKP Mladá Boleslav U13 | TJ Sokol Pěčice | 7:3 | |
4. | út 9.9. | FC Sporting Mladá Boleslav | SKP Mladá Boleslav U13 | 4:5 | |
2. | st 10.9. | SK Benátky | SKP Mladá Boleslav U13 | 6:5 | |
5. | ne 21.9. | SKP Mladá Boleslav U13 | Sokol Žerčice | 9:3 | (5:2) |
6. | ne 28.9. | SK Jizera Předměřice | SKP Mladá Boleslav U13 | 3:5 | (0:4) |
7. | ne 5.10. | SKP Mladá Boleslav U13 | SK Bakov | 4:1 | (2:1) |
1. | st 8.10. | SKP Mladá Boleslav U13 | SK Skalsko | 18:0 | (9:0) |
8. | ne 12.10. | SKP Mladá Boleslav U13 | FK Mladá Boleslav | 3:2 | (1:2) |
9. | ne 19.10. | SK Akuma Mladá Boleslav | SKP Mladá Boleslav U13 | 4:2 | (2:1) |
12. | st 22.10. | SKP Mladá Boleslav U13 | FK Dobrovice | 4:2 | (2:2) |
13. | út 28.10. | FK Slavoj Čistá | SKP Mladá Boleslav U13 | 1:1 | (0:1) |
11. | st 29.10. | Sokol Luštěnice | SKP Mladá Boleslav U13 | 2:3 | (0:2) |
17. | po 13.4. | SKP Mladá Boleslav U13 | FC Sporting Mladá Boleslav | 6:2 | |
18. | ne 19.4. | Sokol Žerčice | SKP Mladá Boleslav U13 | 10:00 | |
14. | st 22.4. | SK Skalsko | SKP Mladá Boleslav U13 | 17:00 | |
19. | ne 26.4. | SKP Mladá Boleslav U13 | SK Jizera Předměřice | 13:30 | |
15. | pá 1.5. | SKP Mladá Boleslav U13 | SK Benátky | 10:00 | |
20. | so 2.5. | SK Bakov | SKP Mladá Boleslav U13 | 10:00 | |
26. | pá 8.5. | SKP Mladá Boleslav U13 | FK Slavoj Čistá | 10:00 | |
22. | ne 17.5. | SKP Mladá Boleslav U13 | SK Akuma Mladá Boleslav | 10:30 | |
24. | ne 31.5. | SKP Mladá Boleslav U13 | Sokol Luštěnice | 13:30 | |
25. | ne 7.6. | FK Dobrovice | SKP Mladá Boleslav U13 | 08:30 |
Rozpisy zápasů
Muži A:
Přípravné zápasy
III. třída sk. A
Dorost U19:
Okresní přebor dorostu
Starší žáci U15:
I.A třída starších žáků U15 skupina B
Mladší žáci U13:
Mladší žáci 7+1 skupina B
Starší přípravka U11:
Starší přípravka - skupina E
Mladší přípravka U9:
Mladší přípravka - sk. 2 jaro
Aktuální články
Hledáme trenéry mládeže!
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
SKP Mladá Boleslav hledá trenéry mládeže.
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Aktuální zápasy
Muži A | sobota 13.04.2024, 17:00
Sokol Březno - SKP Mladá Boleslav
3:1 (1:1)
Muži A | neděle 21.04.2024, 17:00
SKP Mladá Boleslav - Slavoj Kropáčova Vrutice
3:0 (1:0)
Muži A | sobota 27.04.2024, 17:00
Sokol Kosořice - SKP Mladá Boleslav
Muži A | neděle 05.05.2024, 17:00
SKP Mladá Boleslav - SK Meteor Kostelní Hlavno
Dorost U19 | neděle 14.04.2024, 10:30
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
5:1 (3:1)
Dorost U19 | neděle 21.04.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
1:4 (0:2)
Dorost U19 | neděle 28.04.2024, 11:00
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 05.05.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - TJ Sokol Kněžmost
Sokol Březno - SKP Mladá Boleslav
3:1 (1:1)
SKP Mladá Boleslav - Slavoj Kropáčova Vrutice
3:0 (1:0)
Sokol Kosořice - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - SK Meteor Kostelní Hlavno
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
5:1 (3:1)
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
1:4 (0:2)
SK Skalsko - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - TJ Sokol Kněžmost