Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
ne 9.8. | SK Jizeran Doubrava | SKP Mladá Boleslav | 3:4 | (1:2) | |
ne 16.8. | SKP Mladá Boleslav | TJ Sokol Řepov | 3:1 | (2:0) | |
1. | ne 23.8. | SKP Mladá Boleslav | SK Bakov "B" | 7:4 | (4:2) |
2. | ne 30.8. | SKP Mladá Boleslav | SK Strašnov | 4:0 | (3:0) |
3. | so 5.9. | Sokol Dlouhá Lhota | SKP Mladá Boleslav | 3:5 | (2:3) |
4. | ne 13.9. | SKP Mladá Boleslav | SK Židněves | 6:1 | (3:0) |
5. | so 19.9. | SK Jivina | SKP Mladá Boleslav | 1:5 | (0:4) |
6. | ne 27.9. | SKP Mladá Boleslav | TJ SOKOL Katusice | 7:2 | (5:0) |
7. | ne 4.10. | SK Klášter | SKP Mladá Boleslav | 3:3 | (1:0) |
8. | ne 11.10. | SKP Mladá Boleslav | FC Sporting Mladá Boleslav | 2:1 | (1:1) |
9. | ne 18.10. | Sokol Nová Ves | SKP Mladá Boleslav | 14:00 | |
10. | ne 25.10. | SKP Mladá Boleslav | TJF Čechie Čejetice | 14:30 | |
11. | so 31.10. | FK Slavoj Čistá | SKP Mladá Boleslav | 14:00 |
Rozpisy zápasů
Muži A:
III. třída sk. A
Dorost U19:
Okresní přebor dorostu
Starší žáci U15:
I.A třída starších žáků U15 skupina B
Starší žáci U15 B:
Žáci - starší Okresní přebor skupina A
Mladší žáci U13:
I.A třída mladších žáků U13 skupina B
Starší přípravka U11:
Okresní přebor starší přípravky - skupina B
Mini žáci U11B:
OP starší přípravka U11 skupina SEVER 2
Aktuální články
Hledáme trenéry mládeže!
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
SKP Mladá Boleslav hledá trenéry mládeže.
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Aktuální zápasy
Muži A | sobota 16.03.2024, 10:15
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
Muži A | neděle 24.03.2024, 15:00
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
2:2 (2:1)
Muži A | sobota 30.03.2024, 16:30
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
Muži A | neděle 07.04.2024, 16:30
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
Dorost U19 | neděle 05.11.2023, 13:30
SK Akuma Mladá Boleslav - SKP Mladá Boleslav
2:5 (2:3)
Dorost U19 | neděle 12.11.2023, 10:00
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
Dorost U19 | neděle 14.04.2024, 10:30
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 21.04.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
2:2 (2:1)
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
SK Akuma Mladá Boleslav - SKP Mladá Boleslav
2:5 (2:3)
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice