Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | so 8.9. | FC Sporting Mladá Boleslav | SKP Mladá Boleslav U9 | 3:7 | (0:3) |
5. | so 8.9. | SKP Mladá Boleslav U9 | SK Bezno-Sovínky | 5:1 | (1:0) |
3. | so 8.9. | SKP Mladá Boleslav U9 | Sokol Březno | 14:0 | (7:0) |
4. | so 8.9. | SKP Mladá Boleslav U9 | TJF Čechie Čejetice | 7:5 | (4:4) |
8. | so 15.9. | SKP Mladá Boleslav U9 | Sokol Březno | 10:1 | (7:0) |
9. | so 15.9. | SKP Mladá Boleslav U9 | TJF Čechie Čejetice | 3:4 | (0:4) |
6. | so 15.9. | SKP Mladá Boleslav U9 | FC Sporting Mladá Boleslav | 3:3 | (0:2) |
7. | so 15.9. | SKP Mladá Boleslav U9 | SK Bezno-Sovínky | 8:1 | (4:1) |
15. | ne 23.9. | SK Bezno-Sovínky | SKP Mladá Boleslav U9 | 2:7 | (2:5) |
11. | ne 23.9. | FC Sporting Mladá Boleslav | SKP Mladá Boleslav U9 | 4:4 | (2:2) |
13. | ne 23.9. | SKP Mladá Boleslav U9 | Sokol Březno | 8:1 | (6:0) |
14. | ne 23.9. | TJF Čechie Čejetice | SKP Mladá Boleslav U9 | 1:5 | (1:4) |
18. | so 6.10. | SKP Mladá Boleslav U9 | Sokol Březno | 6:0 | (3:0) |
19. | so 6.10. | SKP Mladá Boleslav U9 | TJF Čechie Čejetice | 5:2 | (3:2) |
20. | so 6.10. | SK Bezno-Sovínky | SKP Mladá Boleslav U9 | 2:4 | (0:0) |
16. | so 6.10. | FC Sporting Mladá Boleslav | SKP Mladá Boleslav U9 | 2:2 | (1:0) |
24. | ne 14.10. | SKP Mladá Boleslav U9 | TJF Čechie Čejetice | 6:1 | (2:1) |
25. | ne 14.10. | SKP Mladá Boleslav U9 | SK Bezno-Sovínky | 7:3 | (3:1) |
21. | ne 14.10. | FC Sporting Mladá Boleslav | SKP Mladá Boleslav U9 | 1:3 | (0:1) |
23. | ne 14.10. | Sokol Březno | SKP Mladá Boleslav U9 | 1:7 | (0:4) |
Rozpisy zápasů
Muži A:
III. třída sk. A
Přípravné zápasy
Dorost U19:
Okresní přebor dorostu
Starší žáci U15:
I.A třída starších žáků U15 skupina B
Mladší žáci U13:
Mladší žáci 7+1 skupina B
Starší přípravka U11:
Okresní přebor žáků
Sportfotbal Cup,turnaje a přáteláky
Mini žáci U11B:
Okresní soutěž žáků
Mladší přípravka U9:
Mladší přípravka - sk. 2 jaro
Mladší přípravka,,B" - sk. 5 jaro
Aktuální články
Hledáme trenéry mládeže!
Vrchol plesové sezony je opět tady!
PF 2024
OBRAZEM: Muži proti Beznu třikrát vedli, přesto se u koupaliště body dělily
GÓLY STŘÍLÍM ZA SKP!
Muži se udrželi v OP
Muži schytali od Března debakl
Souboj o předposlední místo vyhráli hosté a připsali 3 důležité body
Poděkování sponzorům plesu SKP Mladá Boleslav uskutečněného 18. 3. 2023
Muži se propadají tabulkou, prohráli doma s Bělou
SKP Mladá Boleslav hledá trenéry mládeže.
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Aktuální zápasy
Muži A | sobota 16.03.2024, 10:15
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
Muži A | neděle 24.03.2024, 15:00
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
2:2 (2:1)
Muži A | sobota 30.03.2024, 16:30
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
Muži A | neděle 07.04.2024, 16:30
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
Dorost U19 | neděle 05.11.2023, 13:30
SK Akuma Mladá Boleslav - SKP Mladá Boleslav
2:5 (2:3)
Dorost U19 | neděle 12.11.2023, 10:00
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
Dorost U19 | neděle 14.04.2024, 10:30
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
Dorost U19 | neděle 21.04.2024, 10:00
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
2:2 (2:1)
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - SK Bělá pod Bezdězem
SK Akuma Mladá Boleslav - SKP Mladá Boleslav
2:5 (2:3)
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - Sokol Luštěnice