V pořadí 4. reprezentační ples SKP Mladá Boleslav - ZRUŠENO
Reprezentační ples SKP Mladá Boleslav ZRUŠENO, lístky budou sloužit jako VOUCHER pro další ročník.
ZRUŠENO, lístky budou sloužit jako VOUCHER pro další ročník.
Vážení rodiče, hráči, trenéři, členové klubu a v neposlední řadě příznivci sportu,
dovolujeme si Vás pozvat na 4. reprezentační fotbalový taneček Sportovního klubu policie.
Náš, Váš ples se bude konat v čase, kdy zahajujeme jarní fotbalovou část tj.
Sobota 21.3.2020 od 19:30, Taneční sál ZITA, Mírové náměstí Mladá Boleslav
Opět bude přichystaná velmi bohatá tombola (450 cen) a i letos budeme losovat Vaše vstupenky (hlavní cena je zatím zahrnuta tajemstvím), v loňském roce to byla sedací souprava v hodnotě 45,000,--
K tanci a poslechu bude hrát kapela Hurwajs.
Dále se můžete těšit na vystoupení taneční skupiny Leťs Burlesque a dost možná si i trenéři připraví nějaké to kvalitní číslo J.
Večerem Vás bude provázet opět dvojice Pat (předseda klubu Jan Pažout) & Mat (Roman Vinš) J.
Cena vstupenky v předprodeji je nezměněná, 250,--Kč
Výtěžek plesu a tomboly bude opět věnován na rozvoj mládežnických týmů SKP.
Předprodej vstupenek se bude konat na trénincích mužstev v termínech:
17.1.2020 2.základní škola trénink U9 v 16:00-16:30
17.1.2020 5.základní škola trénink U11 v 17.30-18.00 / U13 v 18.30-19.00
21.1.2020 7.základní škola trénink U11 v 15.30-15.45
21.1.2020 5.základní škola trénink U9 v 16:00-16.30 U15/U19 18.00-18.30
22.1.2020 5.základní škola trénink U11 v 16:00-18:10
24.1.2020 2.základní škola trénink U9 v 16:00-16:30
24.1.2020 5.základní škola trénink U11 v 17.30-18.00 / U13 v 18.30-19.00
Rezervace vstupenek je možná za podmínky převzetí lístků 14 dní od objednání (mob. 777 313 404)
Od 25.1.2020 dále prodej lístků na telefonu 777313404
Neváhejte a rychle si zajistěte vstupenky, kapacita sálu je omezená.
Těšíme se na shledanou
V pořadí 6. fotbalový taneček se koná 16.3.2024, a bude se opět na co těšit.
Veselé Vánoce a šťástný nový rok.
Muži v honbě za prvním bodovým ziskem v sezóně třikrát vedli, ale hosté pokaždé našli odpověď. Na konečných 3:3 vyrovnával z...
Hrubý Jeseník - SKP Mladá Boleslav
3:4 (2:0)
SK Ledce - SKP Mladá Boleslav
5:6 (2:5)
SKP Mladá Boleslav - SK Akuma Mladá Boleslav
SK Bezno-Sovínky - SKP Mladá Boleslav
SKP Mladá Boleslav - SK Bezno-Sovínky/FC Horky nad Jizerou (SD)
2:3 (1:1)
TJF Čechie Čejetice - SKP Mladá Boleslav
Dolnobousovský SK/Kněžmost - SKP Mladá Boleslav U15
8:0 (4:0)
Dolnobousovský SK/Kněžmost - SKP Mladá Boleslav U13
6:1 (2:0)
SKP Mladá Boleslav U11 - FC Sporting Mladá Boleslav "B"
11:7 (6:4)
SK Bělá pod Bezdězem - SKP Mladá Boleslav U11
8:6 (1:3)
SKP Mladá Boleslav U9 - SK Bakov
1:4 (0:1)
SKP Mladá Boleslav U9 - Rejšice
3:6 (1:5)
SKP Mladá Boleslav U9 "B" - FK Krnsko
6:2 (4:2)
SKP Mladá Boleslav U9 "B" - TJ Sokol Řepov
5:4 (2:2)
SKP Mladá Boleslav U7 - SK Meteor Kostelní Hlavno
1:3 ()
SKP Mladá Boleslav U7 - Sokol Struhy
1:1 ()